A-2'LER BUGÜN İSTANBUL'DA
Yayınlanma:
Eskişehirspor A2 takımı bugün grupta zirveyi paylaştığı Kartalspor ile deplasmanda karşılaşıyor. Saat:15.00da başlayacak müsabaka için A2ler dün İstanbula giderek kampa girdi. Kartal stadında oynanacak maçta A takımdan...
Eskişehirspor A2 takımı bugün grupta zirveyi paylaştığı Kartalspor ile deplasmanda karşılaşıyor. Saat:15.00'da başlayacak müsabaka için A2ler dün İstanbul'a giderek kampa girdi. Kartal stadında oynanacak maçta A takımdan kaleci Sinan ile birlikte genç futbolcular Yiğit, Nuri Fatih Aydın, Mikaili Serdar Dursun ve Erkut bu maçta forma giyecek. İstanbul BŞ maçında kadroya giremeyen Serol ve Aytaç'ın yanı sıra Tarık Çamdal İstanbul'a götürülmedi. Antrenör Orhan Türkmengil nezaretinde müsabakaya çıkan A2 takımında hedef galibiyet.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.