AH KADİR AH!
Demirspor-Sakarya Kocaali maçının kader anı 89.dakikada yaşandı. Ali'nin şutunda defanstan seken top kaleci Mehmet'i yanıltı. Boşta kalan topu takip eden Kadir 1 metreden topu kafayla kaleye gönderene kadar kaleci Mehmet yattığı yerden kalkarak mutlak bir golü önledi. Golcü oyuncunun adeta saliselik geç kalışı Demirspor'a pahalıya patladı ve bu pozisyonun devamında Kocaalispor kazandığı penaltı golüyle 3 puanı hanesine yazdırarak gitti. Demirsporlu oyuncular 1 dakika içinde; kazanabilecekleri maçı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.