AKSOY SPORCULARI TEBRİK ETTİ
Sualtında başarılı olan sporcuları il müdürü Aksoy kabul ederek tebrik etti.
Geçtiğimiz günlerde Kütahya'da yapılan Yüzmeye teşvik müsabakalarında Eskişehir Sualtı Sporları Kulübü başları sonuçlar elde etmişti.
Kütahya, Afyon ve Eskişehir illerinden 8 kulübün katıldığı yarışlarda 250 sporcu mücadele etti. Müsabakalarda ilimizi ise sadece Sualtı Spor Kulübünden 40 minik sporcu temsil ederken, dağıtılan 344 madalyadan 200'nü alarak önemli bir başarıl elde etiler. Dünde başarılı yüzücüler, Kulüp başkanı Fatih Sezer başta olmak üzere antrenörleri ve velileri ile birlikte Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy ziyaret ettiler. Aksoy'da Minik sporcuları kutlayarak Kulüp başkanı Fatih Sezer ve antrenörü de tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.