ALTYAPI EMEK İSTER
Yayınlanma:
İlimizin semt kulüplerinden Emekspor gerek amatör kümede gerekse alt yapı düzeyinde son yıllarda yaptığı çalışmalar ile dikkat çekiyor. Kulüp Başkanı Halil Kılıçın büyük destek verdiği Emeksporda geleceğe umutla...
İlimizin semt kulüplerinden Emekspor gerek amatör kümede gerekse alt yapı düzeyinde son yıllarda yaptığı çalışmalar ile dikkat çekiyor. Kulüp Başkanı Halil Kılıç'ın büyük destek verdiği Emekspor'da geleceğe umutla bakılıyor. Emek ve civar semtlerde ki miniklere futbol eğitimi veren Kulüp geleceğin yeni yıldızlarını yetiştirmek için uğraş veriyor. Emekspor yönetimi ilerleyen yıllarda Eskişehir futboluna yetenekli oyuncular kazandırarak, hizmet etmeye devam edeceklerini belirttiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.