AMİGO ORHAN GERİ DÖNDÜ
Eski futbolcuların iftarına katılan ve onların isteğini kıramayan Amigo Orhan yıllar sonra "Bir baba" çektirdi.
Es-Es'in unutulmaz amigosu Orhan Erpek yıllar sonra "Bir baba" çektirdi.
Önceki akşam Eskişehirspor'lu Profesyonel Futbolcular dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde özel olarak davet edilen Eskişehirspor'un sembolü Amigo Orhan 30 yıl sonra yeniden sahne aldı. Eski futbolcuların isteğini kıramayan Amigo Orhan yıllar sonra "Bir baba" çektirirken, o esnada duygusal anlarda yaşandı.
Amigo Orhan'ın kendisi de oldukça duygulanırken, şovu davetlilerde telefonlarının kameralarına çekti.
Amigo Orhan'ı yakından tanıyan eski futbolcular ise "Yıllar sonra bir baba çektiren Amigo Orhan aynı yıllar öncesi gibi. Elleri kolları ve hareketleri aynı. Bize eskilere götürdü. Kendisine teşekkür ediyoruz"dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.