Anadolu deplasmanda güldü
Yayınlanma:
Bayanlar hentbol süper liginde mücadele eden Anadolu Üniversitesi dün Trabzon deplasmanında 41-35lik skorla galip geldi. Trabzon Belediye takımı karşısında ilk yarıda da üstün bir oyun sergileyen temsilcimiz devreyi 22-15 önde...
Bayanlar hentbol süper liginde mücadele eden Anadolu Üniversitesi dün Trabzon deplasmanında 41-35'lik skorla galip geldi. Trabzon Belediye takımı karşısında ilk yarıda da üstün bir oyun sergileyen temsilcimiz devreyi 22-15 önde kapattı. İkinci yarıda da aynı oyununu devam ettiren bayan hentbolcularımız karşılaşmadan 6 sayı farkla 41-35 galip ayrılmasını bildi. Anadolu Üniversitesi Çarşamba günü Türkiye kupasında İzbir Büyükşehir Belediyesini ağırlayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.