ANADOLU'NUN NATALİA'SI VAR
Yayınlanma:
Anadolu Üniversitesi yeni sezonda daha genç ve yeni bir kadro ile mücadele edecek. Geçen sezondan kaleci Merve, Fatma, Gamze, Sultan, Mine ve Melike takımdan ayrılırken, Belaruslu Natalia ve geçen sezon Muratpaşa Belediyesi forması...
Anadolu Üniversitesi yeni sezonda daha genç ve yeni bir kadro ile mücadele edecek. Geçen sezondan kaleci Merve, Fatma, Gamze, Sultan, Mine ve Melike takımdan ayrılırken, Belaruslu Natalia ve geçen sezon Muratpaşa Belediyesi forması giyen eski ESOGÜ'lü genç oyuncu Esra yeni transferler olarak kadroya katıldı. Uzun süredir kadrosunda yabancı oyuncu bulundurmayan Anadolu Üniversitesi'nde antrenör Sinan Öner tercüman Emine Kündem aracılığıyla Natalia ile irtibat sağlıyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.