ATAM ve BİNGÖL'DEN DUYARLI AÇIKLAMA

ATAM ve BİNGÖL’DEN DUYARLI AÇIKLAMA
  EASKF Başkanı Sadri Atam “Bu zorlu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere uyalım ve mutlaka evlerimizde kalmaya devam edelim” derken, TÜFAD Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Bingöl ise...

 


 EASKF Başkanı Sadri Atam “Bu zorlu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere uyalım ve mutlaka evlerimizde kalmaya devam edelim” derken, TüFAD Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Bingöl ise “TüFAD olarak 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olan, antrenör ağabeylerimizin ve büyüklerimizin dışarıdan olan ihtiyaçlarının karşılanması konusunda şube olarak destek vermeye hazırız” ifadelerini kullandı.


 


EASKF başkanı Sadri Atam ve TüFAD Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Bingöl’den anlamlı ve bir o kadarda duyarlı açıklamalar geldi. Sosyal medya üzerinden spor camiasına seslenen ikili önemli uyarılarla dikkat çekerken, özellikle Evde Kal kampanyasına destek verdiler.


 


“İnşallah Hep Birlikte Aşacağız”


EASKF Başkanı Sadri Atam “Dünya’yı etkisi altına alan Coronavirüs salgını ülkemizde de can almaya devam ediyor. Bu zorlu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere uyalım ve mutlaka evlerimizde kalmaya devam edelim.


Değerli arkadaşlar; Evde Kal Kampanyasına destek için biz Amatör Spor Kulüplerine çok büyük görevler düşüyor. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Amatör Spor Ailesi olarak  Yönetici, Antrenör, Hakem, Saha Komiseri, Sağlıkçı, Tesis görevlisi, Spor basını, Sporcu ve ailelerine başta sosyal medya olmak üzere, sms ve diğer haberleşme araçları ile bu çağrıyı yapalım.


-Evde kal


-Sosyal mesafeyi koru


-Hijyene dikkat et


#HayatEveSığar


#EvdeKalTürkiye” ifadelerini kullandı.


 


“Ahde vefa adına bunu görev olarak kabul ediyoruz”


TüFAD Eskişehir Şube başkanı Ahmet Bingöl de “Kıymetli antrenör arkadaşlarım, ağabeylerim, büyüklerim; ülkemizin bu zor süreç içerisinde KOVİD 19 virüsü ile mücadelesini sonuna kadar destekliyoruz. Eskişehir TüFAD şubesi olarak, 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olan, antrenör ağabeylerimizin ve büyüklerimizin dışarıdan olan ihtiyaçlarının karşılanması konusunda şube olarak destek vermeye hazırız. Antrenörüne sahip çıkma ve ahde vefa adına bunu görev olarak kabul ediyoruz. Bize ulaşmanız yeterli olacaktır.


Bu süreçte büyük bir özveriyle mücadele eden sağlık çalışanları arkadaşlarımızı gönülden kutluyoruz” açıklamasında bulundu.


 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.