Atayurt basketbolcuları Bolu'da
Atayurt kız-erkek basketbol takımı dün Bolu'ya gitti.
İlimizde yapılan İlköğretim okulları arası yıldızlar basketbol il birinciliğinde bayanlarda ve erkeklerde şampiyonluğu kazanan Atayurt Okulları 1-4 Mart tarihleri arasında Bolu'da yapılacak grup eleme müsabakalarında ilimizi temsil edecek. Zorlu müsabakalar hakkında bilgi aldığımız Atayurt erkek takım antrenörü Fatih Şener" Hazırlıklarımızı tamamlayarak zorlu müsabakalara çıkacağız. Amacımız yarı finallere kalabilmek. Bayan ve erkek takımlarımızın son durumları çok iyi. İnşallah başarılı olacağız" şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.