"Ateş'le bizi Necati"
İstanbul BŞ maçında Necati'den gol bekleyen taraftar tecrübeli futbolcuya seslenerek " Ateşle bizi Necati" dedi.Eskişehirspor'a transferin son gününde katılan ve milli maç arası sırasında takıma çabuk uyum sağlayan tecrübeli ileri uç elemanı Necati Ateş forma giydiği ilk maçta fileleri havalandırmış ve golcülüğüne Kayseri maçında da devam etmişti.İki de iki yapan ve güvenoyu alan Necati Ateş'e İstanbul BŞ maçı öncesi seslenen taraftarlar kendisinden gol beklerken " Atacağın gollerle bizleri ateşle Necati" diyerek maç öncesi tecrübeli futbolcuya moral takviyesinde bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.