BAYANLAR YENİ SEZON İÇİN HAZIRLANIYOR
Eskişehirspor bayan futbol takımı yeni sezon için güç ve enerji depoluyor.
Geçen sezon Bayanlar 2. liginde büyük bir başarı elde ederek, bu sezon 1. Ligde mücadele etme hakkını elde eden Eskişehirspor Bayan takımımız hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Selçuk Şahinel nezaretinde haftanın belirli günlerinde çalışan dişi kramponlar 1. Ligde de başarıyla mücadele etmeyi hedefliyor.
Eskişehirspor bayan futbol takımı antrenörü Selçuk Şahinel "Bu yıl da hedefimiz Eskişehir'i en iyi şekelde temsel ederek ligde centilmence mücadele edip, iyi futbol oynamak. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İyi bir kadromuz var. Hedefimiz yine üst sıralar olacak" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.