BİZİM ÇOCUKLAR GÖREV YAPTI
Yayınlanma:
Eskişehirspor alt yapı oyuncuları milli maçta yine görevliydi. Maç öncesi seremonide ülke bayraklarını taşıyan alt yapı oyuncuları müsabakada da top toplayıcı olarak görev yaptılar.
Eskişehirspor alt yapı oyuncuları milli maçta yine görevliydi. Maç öncesi seremonide ülke bayraklarını taşıyan alt yapı oyuncuları müsabakada da top toplayıcı olarak görev yaptılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.