Bu kez tuttu
Eskişehirspor teknik direktörü Ersun Yanal'ın santraforsuz çıktığı Mersin maçında verdiği taktikler bu kez tuttu. Zaman zaman aksayan oyunda zorlanan Eskişehirspor'da oyun kuruculuk görevcini üstlenen Tello' yu her fırsatta yanına çağıran Ersun Hoca yardımcıları ile birlikte yeni taktikleri vererek uyarılması gereken futbolcuları da bildirdi. Tello7da aldığı yeni direktifleri arkadaşlarına ileterek Eskişehirspor'un üç puana ulaşması için gayret sarf etti. Bugüne kadar taktiksel hataları nedeniyle birçok maçın kaybedilmesinde başrol oynayan Ersun Yanal Mersin maçında ise üç puanın alınmasını sağladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.