ÇAMLICA'DA BASKETBOL TUTKUSU
Çamlıca Kemal Unakıtan Spor salonunda basketbol antrenmanları devam ediyor.
1996-2000 doğumlular arasında bayanların ağırlıkta olduğu grupta 20 sporcu haftanın 6 günü eğitim görüyor.
Antrenör Ozan Gençoğlu nezaretinde yapılan idmanlarda bayanlar basketbolun temelini öğrenirken, artık maç yapmaya başladılar. Çalışmalar ile ilgili bilgi aldığımız antrenör Ozan Gençoğlu 'Yaz döneminin başından bu yana güzel bir ortamda antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Amacımız buradan ilimiz basketboluna yetenekli bayanlar yetiştirmek. Bu doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz' şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.