Dağ ailesinin acı günü
Yayınlanma:
Ali Dağ annesini kaybetti. Uzun yıllar EASKF’de yöneticilik yapan ve 1 yıldır da amatör küme takımlarından Yunusemrespor’un başkanı olan Ali Dağ’ın annesi Kamile Dağ 83 yaşında vefat etti. Hayata gözlerini yuman Kamile...
Ali Dağ annesini kaybetti. Uzun yıllar EASKF'de yöneticilik yapan ve 1 yıldır da amatör küme takımlarından Yunusemrespor'un başkanı olan Ali Dağ'ın annesi Kamile Dağ 83 yaşında vefat etti. Hayata gözlerini yuman Kamile Dağ dün Gümilcine camiinde kılınan ikindi namazının ardından Yeni asri mezarlıktaki aile mezarlığına defnedildi.
İstikbal Gazetesi olarak merhumeye Allahtan rahmet Ali Dağ ve kederli ailesine baş sağlığı dileriz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.