Dem-Dem miniklerinin rakipleri belli oldu
İlimizde yapılan minikler liginde şampiyonluğu elde eden Demirspor'un Türkiye şampiyonası grup eleme müsabakalarında ki rakipleri belli oldu. 19-22 Haziran tarihleri arasında Düzce'de mücadele edecek olan Dem-Dem'li minikler güçlü rakipler le mücadele edecek. 2 İstanbul, 2 Kocaeli, Denizli ve Karabük şehirlerinin şampiyonları ile mücadele edecek temsilcimizde hedef yarı finallere kalabilmek. Konu ile ilgili olarak antrenör Nurettin Erdil" Hazırlıklarımızı yapacağız. Oyuncularımız için büyük bir deneyim ve tecrübe olacak. Amacımız öncelikle kulübümüzün adına yakışır şekilde mücadele ederek ilimizi en iyi şekilde temsil etmek" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.