Dem-Dem'de durmak yok
Yayınlanma:
Demirspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.Her geçen sezon Bölgesel amatör lig için tecrübe edinen Demirspor bu sezon yeni antrenör ve yenilenmiş antrenör ile lige bileniyor.Antrenör Necati Gülten gözetiminde hazırlıklarını...
Demirspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.Her geçen sezon Bölgesel amatör lig için tecrübe edinen Demirspor bu sezon yeni antrenör ve yenilenmiş antrenör ile lige bileniyor.
Antrenör Necati Gülten gözetiminde hazırlıklarını sürdüren Lokomatif dün de tek çalışma yaparak hazırlıklarını sürdürdü. Artık hazırlık maçlarına ağırlık verecek olan Demirspor'da antrenör Gülten bu maçlarda ligde oynatacağı ilk 11 'i belirleyecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.