DEM-DEM'DE ÖN HAZIRLIK DÖNEMİ BİTTİ
Yayınlanma:
Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Demirspor bilindiği gibi yeni sezon hazırlıklarına erken start vermişti. Lacivert-Kırmızlı ekip yaklaşık 15 gün boyunca ön hazırlık çalışmaları yaptı. Antrenör Necati Gülten hem futbolcuların...
Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Demirspor bilindiği gibi yeni sezon hazırlıklarına erken start vermişti. Lacivert-Kırmızlı ekip yaklaşık 15 gün boyunca ön hazırlık çalışmaları yaptı. Antrenör Necati Gülten hem futbolcuların birbirleriyle kaynaşması, hem de form tutması adına ön hazırlık dönemi gerçekleştirdiklerini belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.