DİNAMİK-DO BİLDİĞİNİZ GİBİ
Kıck-Boks branşında ilimize sayısız başarılı sporcu kazandıran Dinamik-Do sessiz sedasız antrenmanlarına devam ediyor.
Alanönün de bulunan Dinamik Do Spor Kulübünde antrenörler Güler Aygün ve Cenk Aygün nezaretinde Kick boks branşında eğitim vermeye devam ediyor. Antrenör Güler Aygün çocukların ve gençlerin boş zamanlarını değerlendirdiklerini ve yetenekli olan sporcuları seçerek ileride iyi bir müsabık sporcu olmalarını sağlamak istediğini belirtti.
Çalışmaların haftanın 6 günü 4 grupta 20 kişilik ekipler halinde gençler yıldızlar ve minikler olarak değişik saatlerde devam ettiğini belirten Güler Aygün çocukların bedensel zihinsel ve ruhsal olarak gelişimlerini sağladıklarını ifade etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.