DSİ bayan voleybolcuları şampiyonluğa daha yakın
Büyük bayanlar voleybol il birinciliğinde önceki akşam yine iki karşılaşma oynandı.
Atatürk spor salonunda oynanan maçlarda Dsi Bentspor Gençlikspor'u, Köy Hizmetleri ise Esspor'u aynı skorla 3-0 yendi. Oynanan bu karşılaşmaların ardından Dsi Bentspor liderliğini sürdürürken, Köy Hizmetleri'de ikinci sıradaki yerini korudu. Cumartesi günü oynanacak Dis Bentspor ile Köy Hizmetleri arasında oynanacak karşılaşma ligdeki şampiyonu belli edecek. İlk maçı 3-1 kazanan Dsi Bentspor rakibi Köyhizmetleri'ne oranla son maçlar öncesi daha avantajlı durumda.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.