DSİ ve Köy Hizmetleri galip
Büyük bayanlar voleybol il birinciliği müsabakalarında önceki akşam iki karşılaşma oynanırken, Dsi Bentspor ve Köy Hizmetleri yine rakiplerini mağlup etmeyi başardı.
Gökmeydan spor salonunda oynanan karşılaşmaların ilkinde Dsi Bentspor Gençlikspor önüne çıktı. Rakibi karşısında baştan sona oyunun üstünlüğünü elinde bulunduran Dsi Bentspor karşılaşmadan da 3-0 galip ayrıldı.
Gecenin oynanan ikinci karşılaşmasında ise Köy Hizmetleri Esspor'u da 3-0 yenmesini bildi.
Bu sonuçların ardından Büyük bayanlar voleybol il birinciliğinde Dsi Bentspor ve Köy Hizmetleri ikide iki yapmış oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.