EMEKSPOR PUAN İSTİYOR
Yayınlanma:
İlimiz Amatör Futbolda U15 ve U17 ligi hız kesmeden devam ediyor. Bu liglerde yalnızca 1 takım henüz puanla tanışamadı. U15 liginde mücadele eden Semt kulübü Emekspor şimdiye dek çıktığı 5 maçtan da puan çıkartamadı. Emekspor...
İlimiz Amatör Futbolda U15 ve U17 ligi hız kesmeden devam ediyor. Bu liglerde yalnızca 1 takım henüz puanla tanışamadı. U15 liginde mücadele eden Semt kulübü Emekspor şimdiye dek çıktığı 5 maçtan da puan çıkartamadı. Emekspor 5 maçta sadece 2 gol atarken, kalesinde tam 25 gol gördü. Lige renk katmaya devam edecek Emek kalan haftalarda puan yada puanlar çıkartarak şansızlığını kırmak istiyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.