Engelliler yorgunluk attı
Engelli basketbolcular geleneksel gecede coştu.
Zorlu bir sezonu geride bırakan engelli basketbolcular önceki akşam Dsi düğün salonunda yapılan geleneksel eğlence gecesinde bir araya geldi.İşitme engelli basketbolcular, Tekerlekli sandalye basketbolcular, sporcuların aileleri, basketbol il temsilcisi Servet Aksoy ile Vişnelik mahallesi muhtarı Ömer Altan'da katıldı.
Sanatçı Zehra Taş'ın da renk kattığı gecede konuşan Başkan Cevdet Mansız "Birlik ve beraberliğimizi bu düzenlediğimiz gecede bir kez daha gösterdik ve eğlenerek yorgunluk attık. Bizlerin yalnız bırakmayan ve gecemize renk katanlara teşekkür ediyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.