ES-ES 3 PUAN İÇİN GİDİYOR
Eskişehirspor Kayseri maçı hazırlıklarını tamamladı. Şimşekler bugün yola çıkıyor. Yarın deplasmanda Kayserispor ile karşılaşacak olan Kırmızı Şimşekler Eskişehir'deki son çalışmayı dün akşam saatlerinde tesislerde yaptı.
Teknik direktör Ersun Yanal gözetiminde yapılan antrenmanda sakat olan Alper ve Almanya'da ameliyat olan Ufuk katılmadı. Yapılan çift kale maçta Şimşeklerin hırslı ve istekli oluşları teknik heyeti de sevindirdi.
Bugün saban otobüsle Ankara'ya gidecek olan Şimşekler oradan da uçakla Kayseri'ye giderek kampa çekilecek.Kayserispor'u yenerek 3 puan almak isteyen Şimşekler deplasmana da galibiyet için gidecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.