GELECEĞİ KURTARMAK İÇİN KURULTAY

GELECEĞİ KURTARMAK İÇİN KURULTAY
Es-Es taraftarı bu seferde geleceği kurtarmak için kurultay düzenliyor.  Geçtiğimiz yıllarda “Biz bitti demeden bitmez” adı altında ilk kurultayı yapan Es-Es taraftarı yine bir ilke imza atacak. Eskişehirspor Yönetimi’nin...

Es-Es taraftarı bu seferde geleceği kurtarmak için kurultay düzenliyor.  


Geçtiğimiz yıllarda “Biz bitti demeden bitmez” adı altında ilk kurultayı yapan Es-Es taraftarı yine bir ilke imza atacak.


Eskişehirspor Yönetimi'nin 22 Kasım'da olağanüstü kongre kararı sonrası Eskişehirspor taraftarı da 2. kurultayı topluyor.


Eskişehirspor'un geleceğinin tartışılacağı kurultay 9 Kasım 2017 Perşembe saat 19.00'da Taşbaşı Kırmızı Salonu'nda gerçekleşecek.


çAĞRI YAPTILAR


Dün açıklama yapan ETB başkanı Murat Diri ve taraftarlar “Artık söylenecek yapılacak isyan dahi edilecek son noktaya geldik. Yürüyüş protesto vb şeylere girmeden, daha ciddi ve mantıklı hareket edebilmek adına 2. KURULTAYI gerçekleştirelim. Ancak bu toplantıya çok büyük katılım sağlamak gerekli o yüzden herkes etrafına gereken bilgiyi vermeli ve durumun vehametini anlatmalıyız. Kurultayda divan oluşturup divan kararını ertesi gün yayınlayıp her ileri gelenle tek tek görüşmeler ayarlayıp bir şeyler yapmalıyız. Herkes eşine dostuna kardeşine akrabasına komşusuna tek tek haber versin. Eskişehirspor’un belki de son şansı yine büyük taraftardır. Eğer büyük bir kalabalık oluşturamazsak ses getiremezsek bu iş biter. Her Eskişehirsporlu şapkasını önüne koymalı ve üzerine düşen sorumluluğun farkına vararak Perşembe saat 19:00’da Taşbaşı kırmızı salonda olmalı.Hepiniz düşünün Eskişehirspor bugün olmazsa hayatınızda oluşacak boşluğu düşünün. Vicdan sızlamayan kimse olmaz" diyerek çağrıda bulundu. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.