Golcüler hırs küpü
Yayınlanma:
Sağlıksporda yeni sezonda golcülere büyük iş düşecek. Hedefe giden yolda büyük bir sorumluluğun altına girecek Ömer Şahan, Selim ve Erkanın yanı sıra denemede olan Ola Rasaq adeta hırs küpü. Antrenör Mesut Altıntaş...
Sağlıkspor'da yeni sezonda golcülere büyük iş düşecek. Hedefe giden yolda büyük bir sorumluluğun altına girecek Ömer Şahan, Selim ve Erkan'ın yanı sıra denemede olan Ola Rasaq adeta hırs küpü. Antrenör Mesut Altıntaş bu bölgede oyuncularla yakından ilgilenirken, geçtiğimiz sezon ligde gol atma anlamında sıkıntısı çeken kırmızı beyazlı ekip bu sıkıntıyı tekrar yaşamak istemiyor. Forvet mevkiinde oynayacak bu isimlerin ligde nasıl bir performans sergileyeceği ise merakla bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.