HARUN yine iyiydi
Yayınlanma:
Demirsporda Harun Kocaali maçında yine görevini en iyi şekilde yaptı. Orta sahada Bünyamin ile birlikte takımın yükünü çeken Harun sahada sık sık sorumluluk alarak takımını ayağa kaldırmak isteyen oyuncuların başında...
Demirspor'da Harun Kocaali maçında yine görevini en iyi şekilde yaptı. Orta sahada Bünyamin ile birlikte takımın yükünü çeken Harun sahada sık sık sorumluluk alarak takımını ayağa kaldırmak isteyen oyuncuların başında geldi. Sağlıkspor maçının ardından Kocaali karşısında da üzerine düşeni yapmaya çalışan Harun'un bu performansını sürdürmesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.