HASRET GİDERDİLER
Yayınlanma:
Es-Esin Boluspor ile oynadığı hazırlık maçında daha önce Eskişehirspor forması giyen futbolcularda hasret giderdi. Geçtiğimiz yıl Samsunspordan Eskişehirspora gelen ancak fazla forma şansı bulamayınca geçtiğimiz günlerde...
Es-Es'in Boluspor ile oynadığı hazırlık maçında daha önce Eskişehirspor forması giyen futbolcularda hasret giderdi. Geçtiğimiz yıl Samsunspor'dan Eskişehirspor'a gelen ancak fazla forma şansı bulamayınca geçtiğimiz günlerde Boluspor'a giden sağ kanat oyuncusu Abdülaziz ile yine Eskişehirspor Bank Asya'da iken forma giyen ve şimdi Boluspor'da oynayan Ramazan Durdu dünkü maç öncesinde eski takım arkadaşları ve kulüp personeli ile görüşerek hasret giderdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.