Hedefleri ilk ikiye girmek!
A gençler liginde play-off heyecanı Pazar günün oynanacak iki maçla başlayacak.
Bu yıl iki takımın Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edeceği A gençler liginde takımlar ilk ikiye girmek için mücadele edecekler. Pazar günü ilk hafta maçlarının oynanacağı Play-off'ta Yalçın Kılıçoğlu sahasında oynanacak günün ilk karşılaşmasında saat: 13.00'da Şekerspor ile Demirspor karşı karşıya gelecek. Günün oynanacak ikinci maçında ise Sağlıkspor ile Dsi Bentspor saat: 15.00'da başlayacak zorlu karşılaşmada kozlarını paylaşacak.A gençler play-off'ta heyecanın son haftaya kadar artarak devam etmesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.