"İhtiyacımız vardı"
Eskişehirspor'da İstanbul Büyükşehir maçını değerlendiren Alper ve Veysel "3 puana ihtiyacımız vardı" dedi. Kendi evinde İstanbul Büyükşehir'i tek golle deviren Es-Es'de maçtan sonra büyük sevinç vardı. Maçtaki tek golün sahibi Alper Potuk, Eskişehirspor'un yerinin üst sıralar olduğunu belirterek, "Bu maçı kazanmayı çok istiyorduk. Galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Geçen haftada kazanmak üzere olduğumuz maçı kaybettik. Bizim yerimiz alt sıralar veya orta sıralar değil. Biz her zaman üst sıralara oynayan bir ekibiz. İnşallah bu maçla çıkışımız başlar ve bu seriyi haftaya Galatasaray maçında devam ettiririz" dedi. Eskişehirsporlu Veysel Sarı ise iyi bir takım olduklarını ifade ederek, haftaya Galatasaray deplasmanından puan veya puanlarla dönmek istediklerini kaydetti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.