İlk haftadan olur mu?
U15ler ligi hakem rezaleti ile başladı. Cumartesi günü Behiç Erkin sahasında oynanan ilk müsabaka olan Tepebaşı Kolej-Odunpazarı maçının hakemi Burak İleri maça gelmedi. Hal böyle olunca aynı sahada ikinci maçı da yönetecek olan Safa Bozdağ apar topar sahaya çağırıldı ve karşılaşma 10 dakika gecikmeli başladı. Hakem Bozdağ bu maçın ardından Sultandere-Maliye karşılaşmasında da görev yaptı. Sezonun ilk haftasında böylesine bir olayın yaşanması ise herkesi şaşırttı. İl hakem kurulunun yaşanan bu sorumsuzca davranış ile ilgili gerekli işlemi yapması bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.