"İştah ve arzu 3 puanı getirdi"
Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Gençlerbirliği galibiyeti sonrası ''Takımın galibiyet iştahı ve arzusu bizi 3 puana götürdü'' dedi..
Yanal, düzenlediği basın toplantısında, bir aylık süreçte takımının oldukça zor bir dönem geçirdiğini söyledi.
Futbolcuları Ediz Bahtiyaroğlu'nun vefatının takımını derinden yaraladığını ifade eden Yanal,
''Bu zaman diliminde oyuncularımızla ayağa kalkmamız ve bu maça hazırlanmamız gerekiyordu. Bu maça hazırlık için oldukça zorlandık. Tabii ki her canlı bir gün ölümü tadacak. Oyuncularımın tutumu ve gösterdikleri sabır adına teşekkür ediyorum. Bugün oynayıp, kazandık. Zaman zaman takım savunmasında problem yaşasak da ofansif gücümüzü sahaya iyi yansıttık. Necati'nin aramıza katılması bizi oldukça rahatlattı. Takımın galibiyet iştahı ve arzusu bizi 3 puana götürdü'' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.