JUDOCULAR KUVVETLENDİ
İlimiz Judospor kulübü bir yandan Spor İl Müdürlüğü ile yaz okulu çalışmalarını yürütürken, diğer yandan Eylül ayında yapılacak Ümitler ligine hazırlanıyor. İl Müdürlüğü bünyesinde antrenörlük yapan Kürşat Kambur Judospor ile devamlı dirsek temasında bulunduklarını belirterek 'Spor İl Müdürlüğünde geleceğin sporcularını yetiştirirken, Judospor kulübünde lisanslı 25 sporcuyu Ümitler ligine hazırlıyoruz. Yaz döneminde yaptığımız özel antrenmanlar ile güç topladık. Ümitler liginde de başarılı olarak milli takıma daha çok sporcu vermek istiyoruz' şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.