Kafile başkanı Çakırgöz
Eskişehirspor'un Ordu deplasmanında kafile başkanlığını yöneticilerden Rıdvan Çakırgöz yapacak.
Ligin ilk yarısında olduğu gibi ikinci yarıda da Eskişehirspor'un deplasman masraflarını yöneticiler kendileri karşılaşıyor. Pazar günü Ordu deplasmanında mücadele edecek olan Eskişehirspor Cuma sabahı deplasman yolculuğuna çıkarken 2 gün Fatsa'da kamp yapacak. Ordu deplasmanı için kafile başkanı olan yönetici Rıdvan Çakırgöz deplasman masraflarını karşılayacak. Es-Es'i Ordu deplasmanında çok sayıda yöneticinin de izlemesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.