KARATEDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Yaz okulu karate çalışmaları haftanın 6 günü devam ediyor. Antrenör Sami Togay yeni sporcularını karate sporuna alıştırmaya çalışıyor. Katılım gösteren minik karatecilerle verimli bir yaz dönemi geçireceklerini ifade eden Deneyimli antrenör Togay ' Bu sporu severek yaptıkları takdirde yaz döneminde yeni yetenekler kazanacağımıza inanıyorum. Haftanın 4 günü beyaz kemer çalışması, 6 günüde renkli kemer ve elit sporcularla antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Yetenekli sporcuların antrenman devamlılıklarını sağlayarak Eskişehir sporuna kazandıracağız. Bu düşünceden yola çıkarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.