KARATEDE YETENEK AVI
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı karate yaz okulu çalışmaları aralıksız sürerken, antrenör Sami Togay yetenekli sporcuları belirlemeye başladı.
Haftanın 4 günü yapılan antrenmanlarda karate sporunun temelini miniklere veren antrenör Togay çalışmalarda bu spora yatkın sporculara ağırlık vermeye başlayacak. Yetenekli sporcuların Kış sezonunda devamlılıklarını sağlayacaklarını ifade eden Togay 'Yaz okulu çalışmalarımız oldukça verimli geçiyor. Yine yeni yetenekler bulmaya çalışıyoruz. Mevcut elit sporcularımıza da bu arada antrenman programı uygulamaktayız. Amacımız her zaman olduğu gibi ilimize yetenekli karateciler kazandırmak' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.