KartalA2: 1 Es-Es A2: 1
Yayınlanma:
Eskişehirspor A2 takımı Kartalspor ile deplasmanda 1-1 kaldı. Maçın 35nci dakikasında 1-0 yenik duruma düşen Kırmızı Şimşekler 47nci dakikada Ozhanın golü ile durumu 1-1 yaptı. Es-Esde 62nci dakikada Serdar Dursun,...
Eskişehirspor A2 takımı Kartalspor ile deplasmanda 1-1 kaldı. Maçın 35'nci dakikasında 1-0 yenik duruma düşen Kırmızı Şimşekler 47'nci dakikada Ozhan'ın golü ile durumu 1-1 yaptı. Es-Es'de 62'nci dakikada Serdar Dursun, 90'ncı dakikada ise Furkan kırmızı kart gördü.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.