KATLADI KATLADI GEÇTİ
Yayınlanma:
Kayserispor ile yapılan karşılaşmada Eskişehirsporun sağ kanadı adeta yolgeçen hanına döndü.Sol kanatta oynayan Pablo Mouce başta Akaminko olmak üzere sık sık önüne gelen Mehmet Güven ve Servet Çetini katlayıp katlayıp...
Kayserispor ile yapılan karşılaşmada Eskişehirspor'un sağ kanadı adeta yolgeçen hanına döndü.
Sol kanatta oynayan Pablo Mouce başta Akaminko olmak üzere sık sık önüne gelen Mehmet Güven ve Servet Çetin'i katlayıp katlayıp geçmekte zorlanmadı. Adeta tespih tanesi gibi Eskişehirspor'un elemanlarını dizen Mouce sağ kanadı hallaç pamuğu gibi atarak tam anlamıyla göçertirken takımınıda sırtlayan futbolcu oldu.Eskişehirspor'un kendisine yönelik tek tedbir alamadığı Pablo Mouce etkili oyununu birde galibiyet golünü atarak süsledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.