Kendini buldu
Yayınlanma:
Eskişehirsporlu Erkan Zengin Gençlerbirliği maçındaki formu ile kendini buldu. Yeni sezona kötü başlamasına rağmen çabuk toparlanan Erkan Zengin son oynanan Gençlerbirliği maçında adeta döktürdü.Performansı ile tam not alan...
Eskişehirspor'lu Erkan Zengin Gençlerbirliği maçındaki formu ile kendini buldu. Yeni sezona kötü başlamasına rağmen çabuk toparlanan Erkan Zengin son oynanan Gençlerbirliği maçında adeta döktürdü.Performansı ile tam not alan kanat oyuncusu aynı formunu yarın oynanacak olan Kayseri maçında da göstermesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.