Kıran kırana seçme
Yatılı güreş eğitim merkezi için dün 95-96 doğumlu güreşçiler mücadele etti. 12 ilçeden gelen sporcularında katıldığı müsabakalarda 50 sporcu ter döktü. Nasuh Akar antrenman salonunda yapılan seçme büyük çekişmeye sahne olurken, zaman zaman ufak tefek sakatlıklarda meydana geldi. İl seçmesinin ardından 2. aşama için 19-23 Haziran tarihlerinde Afyon'da mücadele edecek güreşçilerimiz başarılı oldukları takdirde yatılı güreş eğitim merkezlerine yerleştirilecek.
Türkiye'nin çeşitli illerine dağıtılacak bu sporcular eğitime alınacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.