KULÜPLER SEZONA HAZIRLANIYOR
İlimiz Amatör küma takımları mücadele edecekleri çeşitli yaş kategorileri için hazırlıklarını sürüdüyor. U19 2. Gençler Liginde mücadele edecek olan ekiplerden Kırmızıtoprakspor ile Osmangazispor'un genç takımları geçtiğimiz günlerde hazırlık maçı yaptı. Osmangazi sahasında oynanan özel karşılaşmada takım antrenörleri Mustafa Agar ve Efe Yaman'da takımlarının eksikliklerini görme fırsatı yakalamış oldu. Oldukça zevkli ve çekimeli geçen müsabakada centilmence bir havada oynandı. Antrenör Agar ve Yaman sezona en hazır şekilde girmek için çalışmaların devam edeceğini belirttiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.