Kura çekimi bugün
Yayınlanma:
İlimizde yapılacak olan 3.lige terfi maçlarının kurası bugün çekilecek.İstanbul Silivri Belediye, İstanbul Kastamonu, Bursa Kestel, Bursa İnegöl Kurtuluş, Edirne Keşan, Çanakkale Aslanca ve Bilecik Söğüt takımlarını mücadele...
İlimizde yapılacak olan 3.lige terfi maçlarının kurası bugün çekilecek.
İstanbul Silivri Belediye, İstanbul Kastamonu, Bursa Kestel, Bursa İnegöl Kurtuluş, Edirne Keşan, Çanakkale Aslanca ve Bilecik Söğüt takımlarını mücadele edeceği terfi maçlarının programı bugün yapılacak olan teknik toplantı da belirlenecek.
EASKF başkanı İsmet Ertuğrul başkanlığında yapılacak olan teknik toplantı saat 14.00'de Yimpaş otel'de yapılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.