LİDERDEN PUAN ALDIK, LİGDE 9. SIRAYA İNDİK
Liderden puanla dönen Eskişehirspor ligde 8. sıradan dokuzuncu sıraya düştü.6. hafta sonunda 9 puanla sekizinci sırada yer alan Eskişehirspor 7. hafta da deplasmanda lig lideri Galatasaray ile karşılaştı. Güçlü rakibi karşısında yenik duruma düşmesine rağmen beraberliği sağlayarak puanla dönmeyi başaran Eskişehirspor puanını 10'a yükseltmesine rağmen dokuzuncu sıraya indi.Milli ara nedeniyle ligde bu hafta maç oynanmazken, 8. hafta maçları 19-20-21 ve 22 Ekim tarihlerinde oynanacak. Kırmızı Şimşekler 21 Ekim Pazar günü saat 16.00'da evinde Karabükspor ile karşı karşıya gelecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.