Lokomotif kaldığı yerden
Bölgesel Amatör Ligde ki temsilcilerimizden Demirspor 1 günlük iznin ardından dün çalışmalara başladı.
Demirspor 1 günlük aranın ardından çalışmalarına dün yaptığı tek antrenmanla başladı. Necdet Yıldırım sahasında Antrenör Necati Gülten nezaretinde yapılan teknik ağırlık çalışma yine oldukça zevkli geçti. Geçtiğimiz hafta sonu denenmeye gelen oyunculara yönelik çift kale maç yapan Demirspor'da kadro büyük ölçüde şekilleniyor. Antrenör Necati Gülten'in özelikle sol kanada futbolcu aradığı ve yeni sezon öncesi 2-3 oyuncuyu kadroya katmak istediği gelen haberler arasında. Lacivert Kırmızılılar Bayram'da yapacakları izne kadar aynı tempoda yeni sezon hazırlıklarını sürdürmeye devam edecekler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.