MAÇ TRAFİĞİ YİNE YOĞUN
Eskişehirspor A2 takımını yine yoğun bir maç trafiği bekliyor. Ligde son olarak Kartalspor ile 1-1 berabere kalan A2'ler grubunda 2.sırada ki yerini korudu. 1 hafta içinde 3 maça çıkacak Eskişehirspor A2 takımımız öncelikle 7 Ekim Pazar günü Şeker stadında Akhisar Belediyesi'ni konuk edecek. Ardından 11 Ekim Perşembe günü Turgutluspor'un konuğu olacak A2lerimiz 15 Ekim Pazartesi günü yine Şeker stadında bu kez Kocaelispor'u ağırlayacak. 3 maçtan da galibiyet ile ayrılmak isteyecek A2 takımımızda teknik direktör Ersun Yanal'ın A takımdan hangi oyuncuların bu karşılaşmalarda forma giymesini isteyeceği merakla bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.