MAİSTROLUK YİNE TELLO'YA KALDI
Eskişehirspor'da maistroluk görevi yine tecrübeli Şilili futbolcu Rodrigo Tello' ya kaldı.Eskişehirspor geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezon oyun kurucu futbolcu sorununu çözümleyemedi. En son 2010-11 sezonunda Sezer Öztürk' ü bünyesinde bulunduran ve ancak bir sezon elinde tutabilen Eskişehirspor orta saha oyuncusunu Fenerbahçe'ye kaptırdı.Sezer'den sonra oyun kurucu bulamayan ve kadrosundaki oyuncularla sorununu çözümleyeme çalışan Eskişehirspor'da geçtiğimiz sezon bu görevi tecrübeli orta saha elemanı Tello üstlendi.Geçen sezon zaman zaman iyi maçlar çıkaran ancak bir türlü istikrarlı sağlayamayan Tello bu sezonda ister istemez oyun kuruculuk görevini yine üstlenecek. Mersin maçında atılan gollerde imzası bulunan Tello' nun ilerleyen haftalarda takımı sırtlayıp sırtlamayacağı merakla bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.