MASA TENİSİ'NDE İL SEÇMESİ
Yayınlanma:
Masa Tenisi branşında hafta sonu Bölgesel Lig için İl Birinciliği müsabakaları yapılacak. İl Temsilciliğinin düzenlediği müsabakalar Çamlıca Kemal Unakıtan Spor Salonunda gerçekleşecek. Çok sayıda kulüp ve Sporcunun...
Masa Tenisi branşında hafta sonu Bölgesel Lig için İl Birinciliği müsabakaları yapılacak. İl Temsilciliğinin düzenlediği müsabakalar Çamlıca Kemal Unakıtan Spor Salonu'nda gerçekleşecek. Çok sayıda kulüp ve Sporcunun Turnuvada yer alması beklenen müsabakalar Cumartesi günü 9.30'da başlayacak ve Pazar günü final maçlarıyla tamamlanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.