Masa tenisinde kurumlar arası müsabakalar sürüyor
Yayınlanma:
Kurumlar arası masa tenisi ligine dün erkeklerde oynanan karşılaşmalar ile devam edildi. 5 haftalık maratonun ikinci hafta maçlarına çıkan ekiplerin maçları nefes kesti. Önceki gün bayanlarda yapılan maçların ardından, dün...
Kurumlar arası masa tenisi ligine dün erkeklerde oynanan karşılaşmalar ile devam edildi. 5 haftalık maratonun ikinci hafta maçlarına çıkan ekiplerin maçları nefes kesti.
Önceki gün bayanlarda yapılan maçların ardından, dün erkeklerde müsabakalar yapıldı. Müsabakalar sonunda birinci olacak kurum ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazanacak. Geçen yıl ilimizde yapılan Kurumlar arası msa tenisi Türkiye şampiyonasında bayanlarda Çağfen şampiyonluğu elde etmişti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.