Masatenisinde üç takım zirveye oynuyor
Kurumlar arası masa tenisi il birinciliği müsabakaları dün Avni Nalçacıoğlu antrenman salonunda yapılan karşılaşmalar ile devam etti. Bayanlarda Gençlikspor'un şampiyon olmasının ardından erkeklerde de heyecan her geçen hafta yükseliyor. 3. hafta karşılaşmaları sonunda Hava İkmal A, Anadolu Üniversitesi ve Tepebaşı Belediyesi zirve için büyük bir içine girdiler. Son iki haftaya girilen müsabakalar sonunda bayanlarda Gençlikspor ile birlikte erkeklerde ilk iki sırayı alacak takımlar 11-13 Mayıs tarihlerinde Bartın'da yapılacak Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.