Mehmet Budak hasret giderdi
Eskişehirspor'un eski futbolcularından Mehmet Budak, Malatya maçında hasret giderdi. Bir dönem Eskişehir Şekerspor ve ardından Eskişehirspor'da forma giyen Mehmet Budak , önceki gün oynanan Malatya maçında eski takımına karşı rakip oldu. Malatyaspor'un defansında on birde forma giyen Mehmet Budak, maç öncesi tanıdıkları ile görüşerek hasret giderdi.
Maçta da tecrübeli Serkan Reçber'i markaj etme görevini üstlenen Mehmet Budak ilk yarıda görevini başarıyla yerine getirirken ikinci yarıda ise Serkan'ın sürekli yer değiştirmesi ile birlikte kontrolü kaybetti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.